Harmonogram
Terminy
Wybierz rodzaj kursu, aby sprawdzić harmonogram zajęć
kURSY DLA KLAS 4-6
Matematyka
Klasa 4
poniedziałek 17.00-18.00
25 września 2023 - 27 maja 2024
Klasa 5
wtorek 17.00-18.00
26 września 2023 - 28 maja 2024
Klasa 6
środa 17.00-18.00
27 września 2023 - 29 maja 2024
Język angielski
Klasa 4
wtorek 16.00-17.00
26 września 2023 - 28 maja 2024
Klasa 5
środa 16.00-17.00
27 września 2023 - 29 maja 2024
Klasa 6
poniedziałek 16.00-17.00
25 września 2023 - 27 maja 2024
Język niemiecki
Klasa 4
środa 17.00-18.00
27 września 2023 - 29 maja 2024
Klasa 5
czwartek 17.00-18.00
28 września 2023 - 30 maja 2024
Klasa 6
piątek 17.00-18.00
29 września 2023 - 31 maja 2024
kURSY DLA 7-klasistów
Matematyka
Grupa 1
poniedziałek 17.00-18.30
27 września 2023 - 25 maja 2024
Grupa 2
sobota 15.00-16.30
30 września 2023 - 25 maja 2024
Język angielski
Grupa 1 - poziom A2
wtorek 17.00-18.30
26 września 2023 - 28 maja 2024
Grupa 2 - poziom A2
środa 17.00-18.30
27 września 2023 - 29 maja 2024
Grupa 3 - poziom A2
czwartek 17.00-18.30
28 września 2023-30 maja 2024
Grupa 4 - poziom B1
piątek 17.00-18.30
29 września 2023 -31 maja 2024
Chemia
Grupa 1
środa 18.00-19.00
27 września 2023 - 29 maja 2024
Grupa 2
piątek 18.00-19.00
29 września 2023 - 31 maja 2024
Fizyka
Grupa 1
wtorek 17.00 -18.00
26 września 2023 - 28 maja 2024
Grupa 2
czwartek 17.00 - 18.00
28 września 2023 - 30 maja 2024
Język polski
Język niemiecki
Biologia
Historia
Geografia
Informatyka
Warsztaty rozwojowe
Grupa 1
wtorek 17.00-18.30
26 września 2023- 28 maja 2024
Grupa 2
środa 17.00-18.30
27 września 2023 - 29 maja 2024
kURSY DLA 8-klasistów
on-line
Matematyka
Grupa 1 - poziom 1
wtorek 17.30-19.00
03 października 2023 - 14 maja 2024
Grupa 2 - poziom 2
czwartek 17.30-19.00
05 października 2023 - 16 maja 2024
Grupa 3 - poziom 2
sobota 15.00-16.30
07 października 2023 - 18 maja 2024
Grupa 4 - poziom 1
niedziela 09.00-10.30
01 października 2023 - 19 maja 2024
Język angielski
Grupa 1 - poziom B1
wtorek 17.00-18.30
03 października 2023- 14 maja 2024
Grupa 2 - poziom A2
środa 17.00-18.30
04 października 2023 - 15 maja 2024
Grupa 3 - poziom A2
czwartek 17.00-18.30
05 października 2023 -16 maja 2024
Grupa 4 - poziom B1
piątek 17.00-18.30
06 października 2023 - 17 maja 2024
Język polski
Grupa 1 - poziom 1
poniedziałek 17.00-18.30
02 października 2023- 13 maja 2024
Grupa 2 - poziom 2
środa 17.00-18.30
04 października 2023 - 15 maja 2024
Grupa 3 i 4 - poziom 1 i 2
czwartek 17.00-18.30
05 października 2023 -16 maja 2024
Grupa 5 - poziom 2
sobota 16.00-17.30
07 października 2023 -18 maja 2024
Chemia
Grupa 1
środa 17.00-18.00
27 września 2023- 29 maja 2024
Grupa 2
piątek 17.00-18.00
29 września 2023 - 31 maja 2024
Fizyka
Grupa 1
wtorek 17.00-18.00
26 września 2023 - 28 maja 2024
Grupa 2
czwartek 17.00-18.00
28 września 2023 - 30 maja 2024
Język niemiecki
Biologia
Grupa 1
poniedziałek 18.05-19.05
25 września 2023- 27 maja 2024
Grupa 2
środa 18.05-19.05
27 września 2023- 29 maja 2024
Historia
Grupa 1
poniedziałek 18.05-19.05
25 września 2023- 27 maja 2024
Grupa 2
środa 18.05-19.05
27 września 2023- 29 maja 2024
Geografia
Grupa 1
poniedziałek 18.05-19.05
25 września 2023- 27 maja 2024
Grupa 2
środa 18.05-19.05
27 września 2023 - 29 maja 2024
Informatyka
Warsztaty rozwojowe
Grupa 1
wtorek 17.00-18.30
26 września 2023- 28 maja 2024
Grupa 2
środa 17.00-18.30
27 września 2023 - 29 maja 2024
Edukacja finansowa
stacjonarnie
Matematyka
Bemowo
Bemowo
SP 82 ul. Górczewska 201
piątek 17.00-18.30 (poziom 1)
sobota 13.00-14.30 (poziom 2)
06 października 2023 - 17 maja 2024
Bemowo
SP 341 ul. Oławska 3
sobota 09.00-10.30 (poziom 1)
sobota 10.45-12.15 (poziom 2)
07 października 2023 - 18 maja 2024
Matematyka
Białołęka
Matematyka
Bielany
Bielany
SP 247, ul. Wrzeciono 9
poniedziałek 17.00-18.30
03 października 2023 - 15 maja 2024
Język angielski
Bemowo
Bemowo
SP 82 Górczewska 201
sobota 09.30-11.00
07 października 2023 - 18 maja 2024
Bemowo
SP 341 ul. Oławska 3
sobota 12.30-14.00
07 października 2023 - 18 maja 2024
Język angielski
Białołęka
Język angielski
Bielany
Język polski
Bemowo
Bemowo
SP 82 ul. Górczewska 201
sobota 11.15-12.45 (grupa 1)
sobota 13.00-14.30 (grupa 2)
06 października 2023 - 17 maja 2024
Bemowo
SP 341 ul. Oławska 3
sobota 09.00-10.30 (grupa 1)
sobota 10.45-12.15 (grupa 2)
07 października 2023 - 18 maja 2024
Język polski
Białołęka
Język polski
Bielany
Matematyka
Mokotów
Mokotów
SP 70 ul. Giordana Bruna 11
środa 17.00-18.30
04 października 2023 - 16 maja 2024
KURSY DLA LICEALISTOW
Matematyka
Klasa 2 LO - podstawa i rozszerzenie
poniedziałek 17.30-19.00
03 października 2022 - 30 maja 2023
Klasa 1 LO - podstawa i rozszerzenie
środa 17.30-19.00
05 października 2022 - 01 czerwca 2023
Klasa 1 LO - rozszerzenie
sobota 09.00-10.30
02 października 2022 - 28 maja 2023
Klasa 2 LO - rozszerzenie
sobota 10.30-12.00
02 października 2022 - 28 maja 2023
Język angielski
Grupa 1 - poziom B1
poniedziałek 17.30-19.00
03 października 2022- 30 maja 2023
Grupa 2 - poziom B2
czwartek 17.30-19.00
06 października 2022 - 25 maja 2023
Grupa 3 - poziom B2+
piątek 17.00-18.30
07 października 2022 - 26 maja 2023
Język niemiecki
Grupa 1 - poziom A2
środa 17.00-18.30
05 października 2022- 01 czerwca 2023
Grupa 2 - poziom B1
piątek 17.00-18.30
07 października 2022 - 03 czerwca 2023
Język polski
Klasa 2 LO
poniedziałek 17.00-18.30
04 października 2022- 30 maja 2023
Klasa 1 LO
sobota 10.45-12.15
02 października 2022 - 28 maja 2023
Chemia
Klasa 1 LO - rozszerzenie
poniedziałek 18.05-19.35
03 października 2022- 29 maja 2023
Klasa 2 LO - rozszerzenie
wtorek 18.05-19.35
04 października 2022 - 30 maja 2023
Fizyka
Klasa 2 LO - rozszerzenie
wtorek 18.00-19.30
04 października 2022- 31 maja 2023
Klasa 1 LO - rozszerzenie
piątek 18.00-19.30
07 października 2022 - 03 czerwca 2023
Biologia
Klasa 1 LO
wtorek 18.00-19.30
05 października 2021- 31 maja 2022
Klasa 2 LO
czwartek 18.05-19.35
30 września 2021 - 26 maja 2022
Warsztaty rozwojowe
Grupa 1
poniedziałek 17.00-18.30
04 października 2021- 30 maja 2022
Grupa 2
wtorek 17.00-18.30
05 października 2021 - 31 maja 2022
Edukacja finansowa
KURSY DLA Maturzystów
Matematyka
Grupa 1 - podstawa (online)
poniedziałek 17.00-19.15
03
października 2022- 24 kwietnia 2023
Grupa 2 - podstawa (online)
sobota 09.00-11.15
01 października 2022- 29 kwietnia 2023
Grupa 3 - podstawa (stacjonarnie)
ul. Leopolda Staffa 111 (XXII LO)
wtorek 17.00-19.15
Język polski
Grupa 1 - podstawa (online)
środa 17.00-19.15
05 października 2022- 26 kwietnia 2023
Grupa 2 - rozszerzenie (online)
czwartek 17.00-19.15
07 października 2021 - 28 kwietnia 2022
Grupa 3 - podstawa (onilne)
sobota 15.00-17.15
01 października 2022 - 29 kwietnia 2023
Grupa 4 - podstawa (stacjonarnie)
u. Leoploda Staffa 111 (XXII LO)
środa 17.00-19.15
05 października 2022 - 26 kwietnia 2023
Język angielski
Grupa 1 - podstawa (onilne)
poniedziałek 17.30-19.00
03 października 2022- 24 kwietnia 2023
Grupa 2 - rozszerzenie (online)
czwartek 17.30-19.00
06 października 2022- 27 kwietnia 2023
Fizyka
Grupa 1 - rozszerzenie (stacjonarnie)
ul. Leopolda Staffa 111 (XXII LO)
wtorek 17.00-19.15
04 października 2022- 25 kwietnia 2023
Grupa 2 - rozszerzenie (online)
poniedziałek 17.00-19.15
03 października 2022- 24 kwietnia 2023
Chemia
Grupa 1 - rozszerzenie
poniedziałek 17.00-19.15
03 października 2022- 24 kwietnia 2023
Biologia
Grupa 1 - rozszerzenie (online)
piątek 17.00-19.15
06 października 2022- 27 kwietnia 2023
Grupa 2 - rozszerzenie (stacjonarnie)
ul. Leopolda Staffa 111 (XXII LO)
czwartek 17.00-19.15
06 października 2022 - 27 kwietnia 2023
Historia
Grupa 1 - rozszerzenie (online)
poniedziałek 17.00-20.00
03 października 2022- 24 kwietnia 2023
Wos
Grupa 1 - rozszerzenie (online)
czwartek 17.00-20.00
06 października 2022- 27 kwietnia 2023
Język niemiecki
Grupa 1 - podstawa
sobota 09.00-10.30
01 października 2022- 29 kwietnia 2023
Grupa 2 - rozszerzenie
sobota 11.00-12.30
01 października 2022- 29 kwietnia 2023