Harmonogram

Terminy

Wybierz rodzaj kursu, aby sprawdzić harmonogram zajęć

kURSY DLA KLAS 4-6

Matematyka

Klasa 4
poniedziałek 17.00-18.00
27 września 2021 - 30 maja 2022

Klasa 5
wtorek 17.00-18.00
28 września - 31 maja 2022

Klasa 6
środa 17.00-18.00
29 września - 01 czerwca 2022

Język angielski

Klasa 4
wtorek 17.00-18.00
28 września 2021 - 31 maja 2022

Klasa 5
środa 17.00-18.00
29 września - 01 czerwca 2022

Klasa 6
poniedziałek 17.00-18.00
27 września - 30 maja 2022

Język hiszpański

Klasa 4
środa 17.00-18.00
29 września 2021 - 01 czerwca 2022

Klasa 5
czwartek 17.00-18.00
30 września - 02 czerwca 2022

Klasa 6
czwartek 17.00-18.00
30 września - 02 czerwca 2022

kURSY DLA 7-klasistów

Matematyka

Grupa 1
poniedziałek 17.00-18.30
03 października 2021 - 29 maja 2022

Grupa 2
sobota 11.00-12.30
01 października 2021 - 27 maja 2022

Język angielski

Grupa 1 - poziom A1
środa 17.00-18.30
28 września 2021- 31 maja 2022

Grupa 2 - poziom A2
piątek 17.00-18.30
30 września 2021 - 26 maja 2022

Grupa 3 - poziom A1
sobota 9.00-10.30
01 października -27 maja 2022

Grupa 4 - poziom A2
sobota 13.00-14.30
01 października -27 maja 2022

Chemia

Grupa 1
wtorek 17.00-18.00
28 września 2021- 31 maja 2022

Grupa 2
czwartek 17.00-18.00
30 września 2021 - 02 czerwca 2022

Fizyka

Grupa 1
wtorek 18.05-19.05
28 września 2021- 31 maja 2022

Grupa 2
piątek 17.00-18.00
01 października 2021 - 03 czerwca 2022

Język polski

Grupa 1
poniedziałek 16.00-17.00
27 września 2021- 28 maja 2022

Język niemiecki

Grupa 1
czwartek 18.05-19.05
30 września 2021- 02 czerwca 2022

Biologia

Grupa 1
wtorek 18.05-19.05
29 września 2021- 31 maja 2022

Historia

Grupa 1
wtorek 18.05-19.05
29 września 2021- 31 maja 2022

Geografia

Grupa 1
wtorek 18.05-19.05
29 września 2021- 31 maja 2022

Informatyka

Grupa 1
piątek 18.05-19.05
24 września 2021- 27 maja 2022

kURSY DLA 8-klasistów

on-line

Matematyka

Grupa 1 - poziom 1
wtorek 17.00-18.30
05 października 2021- 17 maja 2022

Grupa 2 - poziom 2
czwartek 17.00-18.30
07 października 2021 - 19 maja 2022

Grupa 3 - poziom 2
sobota 9.00-10.30
02 października 2021 - 21 maja 2022

Grupa 4 - poziom 1
sobota 11.00-12.30
02 października 2021 - 21 maja 2022

Język angielski

Grupa 1 - poziom A1
środa 17.00-18.30
06 października 2021- 18 maja 2022

Grupa 2 - poziom A2
piątek 17.00-18.30
08 października 2021 - 20 maja 2022

Grupa 3 - poziom A1
sobota 11.00-12.30
02 października -21 maja 2022

Grupa 4 - poziom A2
sobota 13.00-14.30
02 października -21 maja 2022

Język polski

Grupa 1 - poziom 1
poniedziałek 17.00-18.30
04 października 2021- 16 maja 2022

Grupa 2 - poziom 2
środa 17.00-18.30
06 października 2021 - 18 maja 2022

Grupa 3 - poziom 1
sobota 9.00-10.30
02 października -21 maja 2022

Grupa 4 - poziom 2
sobota 15.00-16.30
02 października -21 maja 2022

Chemia

Grupa 1
wtorek 18.05-19.05
28 września 2021- 31 maja 2022

Grupa 2
czwartek 18.05-19.05
30 września 2021 - 02 czerwca

Fizyka

Grupa 1
środa 17.00-18.00
22 września 2021- 01 czerwiec 2022

Grupa 2
piątek 18.05-19.05
24 września 2021 - 03 czerwca 2022

Język niemiecki

Grupa 1 - poziom A1
czwartek 17.00-18.00
23 września 2021- 26 maja 2022

Biologia

Grupa 1
poniedziałek 18.05-19.05
27 września 2021- 30 maja 2022

Grupa 2
środa 18.05-19.05
22 września 2021- 1 czerwca 2022

Historia

Grupa 1
poniedziałek 18.05-19.05
27 września 2021- 30 maja 2022

Grupa 2
środa 18.05-19.05
22 września 2021- 1 czerwca 2022

Geografia

Grupa 1
poniedziałek 18.05-19.05
27 września 2021- 30 maja 2022

Grupa 2
środa 18.05-19.05
22 września 2021- 1 czerwca 2022

Informatyka

Grupa 1
poniedziałek 18.05-19.05
24 września 2021- 3 czerwca 2022

stacjonarnie

Matematyka
Bemowo

Bemowo
Bemowskie Centrum Kultury ul. Górczewska 201

sobota 11.30-13.00
02 października 2021- 21 maja 2022

Bemowo
SP 341 ul. Oławska 3

sobota 11.30-13.00
02 października 2021- 21 maja 2022

Matematyka
Białołęka

Białołęka
SP 314 ul. Porajów 3

sobota 9.45-11.15
02 października 2021 - 21 maja 2022

Matematyka
Bielany

Bielany
Bielańskie Centrum Kultury ul. Goldoniego 1

sobota 12.30-14.00
02 października 2021 - 21 maja 2022

Matematyka
Mokotów

Mokotów
SP 70 ul. Giordana Bruna 11 1

wtorek 17.00-18.30
05 października 2021 - 17 maja 2022

Mokotów
SP 70 ul. Giordana Bruna 11 1

czwartek 17.00-18.30
07 października 2021 - 19 maja 2022

Język angielski
Bemowo

Bemowo
Bemowskie Centrum Kultury ul. Górczewska 201

sobota 13.15-14.45
02 października 2021- 21 maja 2022

Bemowo
SP 341 ul. Oławska 3

sobota 13.15-14.45
02 października 2021- 21 maja 2022

Język angielski
Białołęka

Białołęka
SP 314 ul. Porajów 3

sobota 13.15-14.45
02 października 2021 - 21 maja 2022

Język angielski
Bielany

Bielany
Bielańskie Centrum Kultury ul. Goldoniego 1

sobota 9.00-10.30
02 października 2021 - 21 maja 2022

Język polski
Bemowo

Bemowo
Bemowskie Centrum Kultury ul. Górczewska 201

sobota 9.45-11.15
02 października 2021- 21 maja 2022

Bemowo
SP 341 ul. Oławska 3

sobota 9.45-11.15
02 października 2021- 21 maja 2022

Język polski
Białołęka

Białołęka
SP 314 ul. Porajów 3

sobota 11.30-13.00
02 października 2021 - 21 maja 2022

Język polski
Bielany

Bielany
Bielańskie Centrum Kultury ul. Goldoniego 1

sobota 10.45-12.15
02 października 2021 - 21 maja 2022

KURSY DLA LICEALISTOW

Matematyka

Grupa 1 - podstawa klasa 1 LO
poniedziałek 17.00-18.30
04 października 2021- 23 maja 2022

Grupa 2 - podstawa klasa 1 LO
środa 17.00-18.30
06 października 2021 - 25 maja 2022

Grupa 3 - rozszerzenie klasa 1 LO
środa 18.00-19.30
06 października 2021 - 25 maja 2022

Grupa 4 - rozszerzenie klasa 1 LO
sobota 09.00-10.30
02 października 2021 - 28 maja 2022

Język angielski

Grupa 1 - poziom A2
poniedziałek 17.00-18.30
04 października 2021- 30 maja 2022

Grupa 2 - poziom B1
wtorek 17.00-18.30
05 października 2021 - 31 maja 2022

Grupa 3 - poziom B2
czwartek 17.00-18.30
07 października -26 maja 2022

Język niemiecki

Grupa 1 - poziom A2
środa 17.00-18.0 3
06 października 2021- 25 maja 2022

Grupa 2 - poziom B1
piątek 17.00-18.30
05 października 2021 - 31 maja 2022

Język polski

Grupa 1 - klasa 1 LO
poniedziałek 17.00-18.30
04 października 2021- 30 maja 2022

Grupa 2 - klasa 1 LO
sobota 10.45-12.15
02 października 2021 - 28 maja 2022

Chemia

Grupa 1 - rozszerzenie klasa 1 LO
poniedziałek 18.05-19.35
04 października 2021- 30 maja 2022

Grupa 2 - rozszerzenie klasa 2 LO
środa 18.05-19.35
06 października 2021 - 01 czerwca 2022

Fizyka

Grupa 1 - rozszerzenie klasa 1 LO
wtorek 18.05-19.35
05 października 2021- 31 maja 2022

Grupa 2 - rozszerzenie klasa 2 LO
czwartek 18.05-19.35
30 września 2021 - 26 maja 2022

Biologia

Klasa 1 LO
wtorek 18.00-19.30
05 października 2021- 31 maja 2022

Klasa 2 LO
czwartek 18.05-19.35
30 września 2021 - 26 maja 2022

KURSY DLA Maturzystów

Matematyka

Grupa 1 - podstawa
sobota 11.00-12.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022

Grupa 2 - rozszerzenie
sobota 13.00-14.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022

Język polski

Grupa 1 - podstawa
wtorek 17.00-18.30
05 października 2021- 26 kwietnia 2022

Grupa 2 - rozszerzenie
czwartek 17.00-18.30
07 października 2021 - 28 kwietnia 2022

Język angielski

Grupa 1 - podstawa
sobota 09.00-10.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022

Grupa 2 - rozszerzenie
sobota 15.00-16.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022

Fizyka

Grupa 1 - rozszerzenie
sobota 09.00-10.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022

Grupa 2 - rozszerzenie
poniedziałek 17.00-18.30
04 października 2021- 25 kwietnia 2022

Chemia

Grupa 1 - rozszerzenie
sobota 09.00-10.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022

Grupa 2 - rozszerzenie
poniedziałek 17.00-18.30
04 października 2021- 25 kwietnia 2022

Biologia

Grupa 1 - podstawa
wtorek 17.00-18.30
05 października 2021- 26 kwietnia 2022

Grupa 2 - rozszerzenie
czwartek 17.00-18.30
07 października 2021 - 28 kwietnia 2022

Historia

Grupa 1 - rozszerzenie
sobota 09.00-10.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022

Grupa 2 - rozszerzenie
poniedziałek 17.00-18.30
04 października 2021- 25 kwietnia 2022

Wos

Grupa 1 - podstawa
sobota 11.00-12.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022

Grupa 2 - rozszerzenie
sobota 13.00-14.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022

Język niemiecki

Grupa 1 - podstawa
sobota 09.00-10.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022

Grupa 2 - rozszerzenie
sobota 15.00-16.30
02 października 2021- 30 kwietnia 2022